24.06.2026
Chceme vyjadriť obrovské poďakovanie všetkým zamestnancom materskej školy ako aj rodičom detí navštevujúcich MŠ, ktorí priložili ruku k dielu a zapojili sa do natierania nášho detského ihriska. Vďaka vašej ochote, obetavosti a voľnému času, ktorý ste tejto aktivite venovali, žiari naše ihrisko novými, pestrými farbami.
Vaša pomoc dokazuje, že nám spoločne záleží na prostredí, v ktorom naše deti rastú, hrajú sa a spoznávajú svet. Veľmi si vážime, že popri svojich každodenných povinnostiach dokážete urobiť niečo výnimočné pre celú komunitu. Vďaka vám je školský dvor opäť krajším a bezpečnejším miestom pre tie najdôležitejšie bytosti – naše deti.
starosta obce